SINODA

درباره ما

آزمایشگاه همکار آدنیس طب با بهره گیری از خدمات کارشناسان ورزیده در چارچوب یک مرکز پژوهشی و آزمایشگاهی با فراهم آوردن تجهیزات و فن آوری مدرن در حد استانداردهای ملی و جهانی در زمینه های دارو و مکمل، غذایی، آرایشی و بهداشتی تاسیس گردید. این آزمایشگاه با درک صحیح از اهمیت و جایگاه خود در راستای ارتقای سلامت و کیفت زندگی مردم، همواره بالاترین کیفیت در انجام آزمایش ها را به منظور ارائه بهترین و مطمئن ترین نتایج در جهت پاسخگویی به مشتریان مورد توجه قرار می دهد.

آدنیس طب افتخار دارد که با بهره گیری از امکانات خود در مناطق مختلف دنیا خدمات موردنیاز مشتریان در زمینه های مختلف از جمله صادرات و واردات را در خصوص آزمایشات مختلف باقی مانده سموم، فلزات سنگین، میکروبیولوژی شیمیایی، مایکوتوکسین ها، ویتامین ها و … حد استانداردهای جهانی برآورده سازد.

 

آزمایشگاه آدنیس طب در زمینه صادرات سبزیجات، صیفی جات، میوه و کلیه مواد غذایی به کشورهای همسایه و حاشیه خلیج فارس، عمان، کویت، دبی، روسیه و …فعالیت مداوم دارد.

 

آدنیس طب تا کنون بارها در جهت کسب گواهینامه های لازم مورد بازدید مسئولین سازمان دامپزشکی، سازمان غذا و دراو، سازمان ملی استاندارد و … قرار گرفته و مجوزهای لازم را کسب نموده است.

 

  • همگام با تولیدکنندگان

 

  • همراه با بازرگانان

 

  • در خدمت مصرف کنندگان

 

Call Now Buttonتماس